Series
Ratings
160- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5