Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5- StalledRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5- HeroRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0