Titles you rated
My Shy BossRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Marriage ContractRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5