Movies
Ratings
118
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0