Movies
Ratings
455
The Parent TrapRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Us AgainRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 2.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Okay! MadamRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 2.0