Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0- Jang Gil SanRated ★ 4.0
Friend, Our LegendRated ★ 3.0
RobberRated ★ 4.0
A Man's StoryRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0- Coffee HouseRated ★ 3.0
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5- BodyguardRated ★ 4.5
Dr. ChampRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.5