Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5