Movies
Ratings
190
FuryRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.5
Our School E.TRated ★ 3.5
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 3.5
The Gods Must Be CrazyRated ★ 3.5
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 4.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0