Movies
Ratings
256
Toy Story 3Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5- WishRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0