Titles you rated
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0