Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Her Private LifeRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0