Movies
Ratings
164
The Face ReaderRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0