Titles you rated
The NeighborsRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Last AirbenderRated ★ 2.0
The ThingRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
Astro BoyRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
StreetDance 3DRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.0