Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0