Movies
Ratings
61
TakenRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0