Movies
Ratings
289
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
The InterviewRated ★ 2.5
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0