Movies
Ratings
20
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0