Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0