Titles you rated
Guns & TalksRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Crows ExplodeRated ★ 2.5
Oh! Happy DayRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
No Mercy for the RudeRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 3.5
DaybreakersRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
Red CarpetRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0