Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The InternshipRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
House of WaxRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0