Titles you rated
The MercilessRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The WaveRated ★ 2.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5