Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Page TurnerRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0