Movies
Ratings
75
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Wanee & JunahRated ★ 4.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 3.0
GreaseRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0