Movies
Ratings
94
In TimeRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0