Titles you rated
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0