Movies
Ratings
35
Spirited AwayRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 5.0