Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0