Movies
Ratings
117
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Con AirRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 2.5
Wrong TurnRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Snake EyesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0