Series
Ratings
18
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0