Movies
Ratings
401
PredestinationRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.5
JawsRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0