Movies
Ratings
294- Love ResetRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Murder Mystery 2Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
The Good NurseRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
HustleRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5