Titles you rated
DogmaRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
InkheartRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
The DefenderRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
The NeverEnding StoryRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The AbyssRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0