Movies
Ratings
20
Les MisérablesRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 1.0
Angels & DemonsRated ★ 1.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 1.0
Legally BlondeRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 1.0
Casino RoyaleRated ★ 1.0
The Foul KingRated ★ 1.0