Movies
Ratings
501
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0