Movies
Ratings
20
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Nora NohRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Rum DiaryRated ★ 3.0
PietaRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0