Titles you rated
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5