Movies
Ratings
189
VenomRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Odd ThomasRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0