Movies
Ratings
20
The ThievesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
HuntRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5