Movies
Ratings
116
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 1.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
HancockRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0