Series
Ratings
32
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
NarcosRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0- JoeunsaramRated ★ 4.5