Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's Earth SymphonyRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ImmaculateRated ★ 2.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 3.5