Movies
Ratings
113
AshRated ★ 0.5
High TensionRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 5.0
As Above, So BelowRated ★ 2.0
SplinterRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 0.5
Last Night in SohoRated ★ 4.0
RawRated ★ 5.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
The PuppetRated ★ 0.5
The Red ShoesRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 1.0
Friday the 13thRated ★ 2.5
Dead EndRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0