Titles you rated
Marry My Husband: JapanRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The IdolRated ★ 1.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0