Series
Ratings
101
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0