Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5