Movies
Ratings
993
WeaponsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Idea of YouRated ★ 2.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 2.5
SaltburnRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
BAKA's IdentityRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.0
LobbyRated ★ 0.5
3670Rated ★ 4.5
When This Summer is OverRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Battle of JangsariRated ★ 2.0- The Silence of the DogsRated ★ 3.0