Movies
Ratings
71
UpRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
Best ChefRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0