Movies
Ratings
286
SpotlightRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
CarrieRated ★ 3.5
AutopsyRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.5