Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 1.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Shugo Chara!Rated ★ 2.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 2.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.5