Titles you rated
Before SunriseRated ★ 4.0
In the AislesRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 3.5
The Squid and the WhaleRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Things to ComeRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
That Day, on the BeachRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5